Přeprava koní

Vytisknout

Profesionální přeprava koní:

 

Nabízíme Vám přepravu koní novým celohliníkovým přívěsem zn. Ifor Williams.

Naše souprava:

Přepravník koní:

Přepravník koní zn. Ifor Williams, rok výroby 2016, zajišťuje komfortní a bezpečnou přepravu pro Vašeho koníka. Jde o nejmodernější a nejbezpečnější přepravník v kategorii přepravníků koní. Náš přepravník je větších rozměrů, než je u přepravníků obvyklé, tudíž není problém ani přeprava rozměrnějších koní. Zároveň ale díky nastavitelné výšce přepážek je možné pohodlně přepravovat i drobnější koně nebo poníky. Náš přepravník disponuje i přední rampou, je tedy možná i přeprava problémovějších koní, kteří mají problémy s vystupováním. Přepravník je vybaven mobilní sedlovnou na převoz dvou sedel, osvětlením a kamerovým systémem, takže po celou dobu přepravy je zajištěna vizuální kontrola přepravovaných koní.

Automobil:

Přepravník je tažen silným terénním vozidlem Ford Ranger (rok výroby 2016), což pro Vás znamená větší bezpečnost, terénní dostupnost a pohodlnost přepravy.

 

Řidiči jsou držitelé certifikátu pro přepravce a doprovod živých zvířat.

Základní cena přepravy je 15,-Kč/km, doba čekání 150,-Kč/hod. Přesná cena přepravy je smluvní a je závislá na počtu kilometrů a době čekání.

Pro bližší informace a objednávky volejte tel. číslo 604 721 945, určitě se domluvíme :)

 

 

 

 

 

Všichni zákazníci, kteří mají u nás ustájené koníky mají zvýhodněnou cenu přepravy :)