Kde nás najdete?

Vytisknout

Momentálně se lze k nám dostat dvěma způsoby:

 

Varianta č. 1:

Pokud jedete MHD, pojedete autobusem č. 57 směr Soběšice. Vystoupíte na zastávce Panská Lícha a přímo u zastávky je směrovka Jezdecký areál Panská Lícha. Půjdete lesem podle této směrovky asi 800 m, dojdete do areálu Panská Lícha, přímo proti Vám bude dopravní značka zákaz vjezdu. Po této cestě projdete dál, na rozcestí ve tvaru V se dáte doleva (i vpravo byste se k nám dostali, ale je to delší), sejdete pod kopec a uvidíte malý výběh a za ním stáje. To je sousední ranč, současný název je Ranch Pod lesem (dříve se jmenoval U Věžníků, potom Koňský dvůr). Za těmito stájemi je náš velký výběh, a za ním uvidíte náš ranč. (přímo naproti Vám bude sad a v něm uvidíte postavené boxy, sedlovnu a tak) U sousedního ranče uvidíte naši kruhovou ohradu, kolem které projdete ještě rovně a cca za 200 metrů jste u nás :). Nebojte, podle popisu to vypadá jako hodně dlouhá cesta, ale celá vzdálenost od zastávky je asi kilometr, o moc víc ne.

Jen Vás chceme upozornit, že cesta bývá za deštivého počasí kapka blátivá....

A pokud jedete autem, postup je stejný, odbočka na Panskou Líchu je zhruba v půlce vzdálenosti mezi Lesnou a Soběšicemi. Autem můžete dojet až k nám (značka zákaz vjezdu má dodatek mimo dopravní obsluhy), pokud máte vyšší podvozek a pevné nervy, jinak je možno nechat auto na parkovišti na Panské Líše.

 

Varianta č. 2:

Tato varianta je spíše pro ty, kdo jedou autem. Projedete Obřany až na konec , vyjedete serpentinami na kopec, a hned za serpentinami, dříve než začne silnice zase klesat dolů, bude nepříliš dobře viditelná odbočka vlevo na novou asfaltovou cestu. Oficiálně se to tam jmenuje U křížku, protože tam křížek je. Po asfaltce dojedete až na konec (opět je tam zákaz vjezdu mimo dopravní obsluhy) a tam už uvidíte ceduli Ranch u cesty a jste víceméně u nás :) Dostanete se tak k nám bez problémů po asfaltě a suchou nohou Wink

 

 

Naše přesná poloha je přímo uprostřed mezi Lesnou, Obřany, Soběšicemi a Bílovicemi.

Pro náročnější GPS souřadnice: 49°14'46.406"N, 16°38'37.405"E

A ještě mapa: